KONST / Litografier / Färglitografi 16197078
nr 1619 7078
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 283/375, daterad -80. Färglitografi, bildmått: 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 53x69 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:48:34
10/5 12:46:49
13/5 18:40:43
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas